شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 412

16,058 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه غرفتين 140 متر استلام فورى في ستون

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 160م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل Villette sodic بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري فيو جاردن في ستون ريزيدنس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في كمبوند District 5بالتجمع الخامس

    Sonic For Real-Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل Villette sodic بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٥٣٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري في مفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أورا – جاهزة بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بفيو لاند سكيب

    متصدر

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التحمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي+جاردا 164م فيو مميز في الباتيو اورو

    Property  Hills. logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 – تقسيط

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٢٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥١٬٥٧٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بإطلالة على لاندسكيب

    Element Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين باقل من سعر الماركت جاهزه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا أفينيوز بمساحة مميزه – 3 غرف

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص ارضي بجاردن لقطه في تريو جاردنز

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع