شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 399

16,058 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٨٦٦٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة بموقع مميز واستلام فورى 3غرف ذا سكوير

    East wing logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% وتقسيط ع 12 سنة شقة للبيع (3 غرف) تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام فوري متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باتيو اورو استلام فوري متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر في سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم للبيع في كمبوند ايستاون التجمع

    Horizon Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد ماونتن فيو القاهره الجديده قسط علي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في ماونتن فيو بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بأقل سعر ف ايستاون بالمطبخ والتكييفات

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في ماونتن فيو تقسيط 9 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن ريسيل متشطبة في ايستاون كورنر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ماونتن فيو القاهره الجديده بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151م بالمطبخ والتكييفات للبيع في سوديك ايستاون

    Horizon Estate logo image

2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٨٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند لاش فالي بمقدم 10% بالتقسيط 8 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٤٩٬٢١٢ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت – سافاير

    Beltone logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل – الباتيو أورو،

    متصدر

    Beltone logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م فى لاش فالى التجمع دقائق من AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٣٬٥٠٠ جنيه

    أقل مقدم لشقة في سوان ليك 93م فيو مفتوح لاندسكيب

    Spade consultancy logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو اورو بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة متشطبة بجوار AUC بالتجمع قسط10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارخص شقة 3 نوم في بروميناد امام ميفيدا

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس في Lush Valley تطوير City Edge باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى مايان - تقسيط ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع