شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 389

16,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع - ماونتن فيو آي سيتي

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP دابل فيو امام مطار القاهرة بمقدم 750 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبمقدم 100الف بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 100الف فقط بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بـ حمام سباحه للبيع في ليك فيو 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بأمان في District 5–موقع مميز وسعر استثنائي

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦١٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٤٥٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن للبيع بسعر مغري جدا ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 100 الف وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 175-ريسيل ماونتن فيو اي سيتي open view

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٧٬٥٧٥ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة بانورامية على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٨٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬١٧١٬٢٠٠ جنيه

    احجز وحدتك معنا في المرحلة الاخيرة بمقدم 10%

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة جاهزة للاستلام في المراكز، دايستركت 5

    clear scope logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز تشطيب كامل للبيع بسعر مميز .

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز | ايستاون سوديك كمبوند | شقة ريسيل 156م

    Darcom for Real Estate logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في دايستركت 5–فرصة بيع سريعة واستلام فوري

    clear scope logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100 الف بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عنوانك الفاخر الآن..واستفد من عروضنا الحصريه

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع برايم لوكيشن باقل سعر ف ذا ايكون

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 165م بفيو لاندسكيب (لفترةمحدوده )!!

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه علي اقساط حتى 2031 فى كمبوند سيتى جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك في رابع مشاريعنا بالتجمع باقل مقدم

    The Icon Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬١٩٣ جنيه/متر مربع