شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 382

16,058 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في هايلاند بارك – التجمع الخامس

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لا تتكرر شقة على شارع الشويفات الرئيسي

    Smart Location Group logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م لوكيشن مميز للبيع في إيستاون

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(ريسيل) مميزة كاملة التشطيب باقل سعر في الماركت

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك مع مراكز فى افضل المشاريع بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى موقع مميز من افضل المطورين فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك الان من مراكز جاهزة للاستلام بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    دايركت ع شارع ال90 امتلك شقه3غرف بمقدم710K بالتجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلكوشين مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بأقل سعر فى بالم هيلز بمقدم 3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك جاهزة للاستلام بأقل سعر وقسط على اطول فترة

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع ف ذا ايكون التجمع\تقسيط ع 10 سنين

    Closer logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة +الجراج والنادي للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة قوية في ZED East – متشطب والباقي 500 ألف فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بسعر لقطه بكمبوند BEGONIA بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى افضل مشاريع التجمع بخصم 40% لفترة محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالتقسيط استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155m في هايلاند بارك – التجمع الخامس

    The Icon Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10سنوات استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات شقه متشطبه استلام فوري

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقة ريسيل برايم لوكيشن - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتقسيط علي 5 سنين في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبه بالكامل بموقع مميز في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات و المطبخ- فيو حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع