شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 378

16,058 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع Mivida القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Element Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ١٢٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديستريكت 5- القاهره الجديده

    Eastmark logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٥٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib بجاردن فوري في قلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فيو مفتوح علي واجهتين ومتشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك 3 غرف متشطب فيو لاجون بتقسيط على 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سوبر لوكس - اول قسط بعد سنه - 34الف شهريا

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٦٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بااسكان الجامعه نصف تشطيب بسعر لقطه

    Next Level Properties logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 80 م,1 غرفه في ماونتن فيو هايد بارك

    Strive Reality logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة110 م +جاردن بالقرب من AUCطريق سويس

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 645 الف - اول سنه بدون أقساط - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات زد ايست اورا التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٥٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل يطل على بحيرة - أول قسط بعد سنه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم + 12س تقسيط سنوديو للبيع في التجمع الاول

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بمقدم 850 الف فوري بجور سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم10% شقه(157م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأكبر خصم في التجمع شقه 156م تشطيب كامل بفيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه 3 غرف ارضي بحديقه بتقسيط علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – منتجع النخيل – التجمع الأول

    Monte Mar logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك 3 غرف متشطب فيو لاجون بتقسيط على 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر 2 غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط حتى 2032

    Cairo Gate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك 3 غرف متشطب فيو لاجون بتقسيط على 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٣٦٬٣١٦ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع | ZED East – القاهرة الجديدة

    Element Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع