شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 376

16,058 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز استلام ٢٠٢٦ في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م استلام فوري باقل سعر ف بالم هيلز نيو كايرو

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة لوكس بفيو على حمام سباحة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر علي شارع التسعين تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا | 156م | تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٢٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 – تقسيط

    New Capital Home. logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٠٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو رائع استلام فوري شقه 150م بتاج ستيي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ماونتن فيو برايم لوكيشن بسعر مميز

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% + تقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع في Taj City بمقدم 5% وتقسيط 10 س

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي فاخرة | الشويفات | 5 غرف | تراس 180 م بيع

    Property Network logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بجوار سولانا إيست بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز فى تاج سيتى امام المطار taj city

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه بتشطيبات فاخره للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Under Market price in Eastown 160m Fully Finished

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م للبيع في Taj City بمقدم 5% وتقسيط 10 س

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع بأقل سعر بالتجمع تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة للبيع بأقل من سعرالسوق بالم هيلز نيوكايرو

    Realtors logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد إيست التجمع شقة بمقدم 400 ألف وقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في تريو جاردنز بمقدم 30%على 7 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز استلام قريب في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.00شقه جاهزه للمعاينه باول التجمع قسط10س

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة للبيع من ماونتن فيو القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع