شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 360

16,058 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ديستريكت 5 ريسيل فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في تاج سيتي 170متر غرفتين و 2حمام

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بسعر مميز اكبر مساحة شقة في MVHP

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب القاهره الجديده بفيو مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل -افضل سعر - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Eastown

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٣٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧١٬٨٨٧ جنيه

    امتلك شقة 156م بأقل سعر ومكان حيوي بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 115 متر في موقع مميز في Palm Hills

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند جايد

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة سوبر لوكس فى زوون تى

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بمنطقه المستثمرين الجنوبيه بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills

    Beltone logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باحسن مقدم في السوق - ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Eastown

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن للبيع باقل سعر في ليك فيو

    Nile Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي فيو لاندسكيب للبيع في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في ستون ريزيدنس- فيو جاردن

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز وفتره سداد على 8سنوات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع