شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 284

16,199 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٦٢٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام فورى فى سوديك فيليت

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دور ارضي بحديقه خاصه بجوار غرب الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في ذا ميديان موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات في DISTRICT5 برايم فيو

    Property  Hills. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك من لافيستا استلام فوري 15,580,000 بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة نصف تشطيب فى ستون ريزيدنس بجانب مول 5A

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم وخصم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف للبيع بسعر اقل من سعر الماركت فى ماونتن فيو

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٦٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فوري متشطبة ف اميز لوكيشن-سوديك

    Impact Investments logo image

5

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه بالكامل اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة دبل فيو استلام فوري لوكيشن بحري ومميز

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي اليك في ستون ريزيدنس بجوار 5A

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من AUC بقلب التجمع مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقرب استلام متشطبه بالتكيفات بمقدم 8%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة في ماوتن بارك بأقل سعر ولوكيشن بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف استلام فوري متشطبه باقل مقدم خصم لقتره

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ديستريكت 5 , استلام فوري , قسط علي 7 سنوات

    Smart Move logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مرحلة لاجون بحديقة خاصه اقل مقدم وتوتال

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة117م ف كمبوند متكامل الخدمات luxury view

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين بموقع مميز في ريجينتس سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك تشطيب كامل بسعر مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية استلام فورى sodic ڤيليت بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش40% بمقدم 970 الف في اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ببرايم لوكيشن ف تاج سيتي-مقدم520K

    متصدر

    Closer logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه 199م في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع