شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 141

16,283 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر مناسب في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اطلالة مفتوحة على المساحات الخضراء في زيد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينة متشطبه استلام فوري - أل باتيو أورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣٤١٬٧٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم و اقساط و مساحه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في فيلات الجامعه الامريكيه تشطيب كامل

    Eastmark logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بوليفارد ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع داخل كمبوند ميفيدا -بموقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 160 الف تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه متشطبه في بالم هيلز باطلاله مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس سكوير التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بفيو مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع داخل تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي

    Ninety Two logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز اطلاله جانبيه علي النادي بحري

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ااقل سعر شقة 3 غرف فى تاج دورمتكرر استلام فورى

    متصدر

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا -باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    Property Network logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - متشطبه بالكامل - موقع متميز - مقدم 5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سوديك ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في سوديك فيليت سكاي كوندوز

    Hodoud for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقه 3 غرف استلام فوري نص تشطيب فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 م² للبيع – فيليت، سوديك (سكاي كوندوز)

    Property Network logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – استلام فوري – ماونتن فيو اي سيتي

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال سعر ل شقة 140م استلام فوري كورنر بحري ب

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند جايد | الشركة السعودية

    Property Network logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع