عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 19

3,769 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس استلام فوري تشطيب كامل بدون فرش ٢٥

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول بجنينه جايا الساحل ١٨٠م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٤غرف بنتهاوس بسلم داخلى جايا راس الحكمه ١٦٥م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول بجنينه جايا الساحل ١٨٠م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي واول بجنينه جايا الساحل ١٨٠م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • الالتيني

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٣٥٬٩١٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع لقطه فى جايا راس الحكمه بسلم داخلى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في جايا صبور الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في جايا صبور الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس جايا الساحل ارضي ١٢٠ متر بحديقه ١٨٠ م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في جايا صبور الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس جايا الساحل الشمالي ارضي واول وروف

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس جايا مساحه المباني ٢٤٥م قسط ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس جايا مساحه المباني ٢٤٥م قسط ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٤غرف بنتهاوس بسلم داخلى جايا راس الحكمه ١٦٥م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 4غرف فيو علي لاجون للبيع جايا راس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بحري فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي على البحر فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس على البحر فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه علي اللاجون مع رووف Prime location

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10سنين و امتلك فيليتك بأقل سعر وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف شاليه للبيع بسعر مميز في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 350م مع حمام سباحة بهاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا فاخرة وكابين للبيع بحديقة كبيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٤٩ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في لافيستا راس الحكمة استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لافيستا راس الحكمة استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع