عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 850 ألف جنيه

922 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Finished+ACs خطوات للبحر بجوار فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • أرينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • منتجع مونتيانو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Montyano Life
    الساحل الشمالي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • فلو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة