عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 24

3,769 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 8 سنوات متشطب - مرسي باجوش استلام شهور

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري برووف بـ 22مليون كاش او 9 مليون مقدم

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الامارات تطرح فيلات متشطبه بالتكيفات 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مراسي (فينيتو) بحري بمساحة ارض كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل مع تكييفات على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٨٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة مباشرة على البحيرة للبيع

    TREX logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٩٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوان ليك الساحل الشمالي باقساط

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٨٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر و مقدم امتلك فيلا فى افضل مشاريع الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سوان ليك الساحل الشمالي باقساط

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٨٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فيو بمقدم 5% بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للتسليم بإطلالة بحرية للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس270 متر بفيو بحر بمقدم 4مليون-سيدى حنيش

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس270 متر بفيو بحر بمقدم 4مليون-سيدى حنيش

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس270 متر بفيو بحر بمقدم 4مليون-سيدى حنيش

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب مباشرة على لاجون مرسى باجوش

    New Avenue Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٩٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيشيل تطل علي البحر بالكامل

    Platinum Properties logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس270 متر بفيو بحر بمقدم 4مليون-سيدى حنيش

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 361 متر موقع متميز تشطيبات مميزة

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع باقل من سعر السوق في مراسي

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٦٤٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في بلايا غزالة فيو للاجون

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٥٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة هاسيندا باي صف اول علي الجولف متشطب

    Platinum Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١١٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 295م بأقل سعر بمزارين في العلمين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٩٬٣١٧٬١٨٩ جنيه

    فيلا بموقع مميز متشطبه بالكامل للبيع- باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٤٬٧٤٣ جنيه/متر مربع