عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 15

3,769 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس235م متشطب واستلام فورى بمقدم 5.7مليون

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس235م متشطب واستلام فورى بمقدم 5.7مليون

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف | تشطيب كامل | الماظة باي

    Good Vibe Homes logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٦٦٣٬٣٣٦ جنيه

    توين هاوس للبيع فى سيلفرساندز بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١١٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فايا مراسي بفيو على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى سول دايركت على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٩٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف | مفروش بالكامل | ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز جدًا بحمام سباحة خاص للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوكا شاليه للبيع ارضي بجاردن 400 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر والبحيرة موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • جون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٨٤٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,چون

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين فيلا مع إمكانية التقسيط في سيلفرساند

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب باقل سعر - دابل فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس140م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميز 4 غرف صف اول بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • جايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جايا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف مميزه صف اول بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٢٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٨٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٧٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٧٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٥٦٬٨٠٠ جنيه

    استلام فوري-تاون هاوس مجهز كاملا صف تاني من البحر!

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٢٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠١٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    3 - 6 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس | سيلفر ساندز الساحل الشمالي | 4 غرف

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق استلام فوري تشطيب كامل يري البحر

    Edge Real Estates logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله لاجون و بحر امتلك فيلاتك على اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله لاجون و بحر امتلك فيلاتك على اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله لاجون و بحر امتلك فيلاتك على اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ووتر واي الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٧٬٤٥٤٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,ذا واتر واي

    3 - 6 غرفة