عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 22

3,769 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة اقرب استلام في زويا بجوار غزاله باي

    Property  Hills. logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في المصيف الساحل الشمالي صف اول علي البحر

    Platinum Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سيلفر ساندز جاهز للتسليم 307 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في هاسيندا باي سيدي عبدالرحمن

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Amwaj North Coast –

    sms for RealEstate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر الان ل شاليه 155م متشطب فيو pool في مراسي

    متصدر

    Bright logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف نوم على لاجون مباشرة وفي موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 220م استلام فوري في مارسيليا راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في مارينا 6 – نموذج 165 دور ثاني

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • منزل مزدوج - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في مراسي - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    1

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيردي مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحسن سعر توين فيلا 4غرف ديبلو ماونتن فيو فرش فاخر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول ع البحر بأقل سعر اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مع سوديك فيلا 3غرف باطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر تاون هاوس 4 غرف ع البحر مباشره وبأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف علي البحر بأقل سعر في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 193م متشطب بالتكييفات للبيع في رمله

    Oaks Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في لافيستا استلام فوري متشطبه فيو بحر

    Oaks Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر خطوات للبحر متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بموقع مميز في هاسيندا باي

    ABAZA for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري بأقل سعر لفيلا في سيلفر ساندز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 700م ببسين خاص بقريه رامتان الكيلو 72

    Elite Groupe logo image

    رامتان, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز استلام فوري علي اللاجون بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب في الساحل Youd

    Held Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأطلالة عالبحر ومتشطب بالكامل جنب فوكا

    Property  Hills. logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٢١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا موقع مميز في ذا ميد الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع