بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 28

28,903 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٨٨٬٣٦٩٬١٦٧ جنيه

    أفضل صفقة | فيلا 7 غرف إلي صعب | كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٩٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو جيت | فيلا فاخرة 7 غرف برووف

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجاردن اكبر بمساحه 239م فى كمبوند سراى

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صف أول علي البحر ٨غرف ماستر بشاطئ خاص

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بعرض لفترة محدودة باقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سعرها اقل من الماركت فيو بحري صريح

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم مميز استلام فوري علي فيو لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين للبحر grand villa بفيو خاص خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى او ويست 330م بسعر لقطه

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٤٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل من سعر السوق على حديقة بأقساط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا بيتش 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مرسيليا بيتش 4

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كلاسيك في هايد بارك برايم لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا في هايد بارك و اكبر مساحه اراضي

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٥٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (3طوابق) بتشطيب فاخر خلف AUC بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 10سنين فيلا 184م بحمام سباحة اقل سعر فى زايد

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع - جاهزة للسكن

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • فندق وريزيدنس لو جراي بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 7
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 9 غرف مع جاردن و بول و بسعر مميز – جماران

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام جاردن فيو فى ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز على حديقة واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٦٥٤ متر مربع

    ٦٢٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في النسايم اقل سعر موقع مميز 4 غرف جاهز

    Element logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 418 متر مع حسن علام بمقدم و اقساط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • كريستال اديشن قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٥٦٦٬٤٢٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,قطامية كوست

    4 - 6 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في كمبوند جولف فيوز استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 281م بحمام سباحه بجوار نيو جيزه في بالم هيلز

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فيو لاندسكيب في PK1

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي الخليج

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بارك فالي

    3 غرفة