بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 24

28,903 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٣٦٬٧٧٠ جنيه

    فيلا وان استوري بأرخص سعر من اوراسكوم بتقسيط 9سنين

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باكبر مساحه وفيو مميز عند الجامعة الأمريكية

    Picky Properties logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ١٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو لاندسكيب في فيليت

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالتقسيط استلام فوري باقل سعر فى السوق

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٨٧٬٢٣١ جنيه

    فيلا ضخمه بسعر مغري من حسن علام بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • فيلانوفا اكسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Casanova Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,فيلانوفا اكسيا

    3 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة، مكيفات + مسبح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه والمطبخ والتكيفات

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متميزة جدا مع مسبح خاص بفيو رائع .

    Remax 360 logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٢٠٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام بموقع مميز والصيانة مدفوعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قصر اثرى مستاجر لسفاره بعائد كبير وبعقد طويل

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع توفيق دياب, جاردن سيتي, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬١٣٣ متر مربع

    ١٣٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيتك خلال سنتين ب اقل مقدم مع تقسيط ل 8سنوات

    Realm Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون ٤٤٠م للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - جاهزة للسكن

    متصدر

    Your Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام نص تشطيب بسعر مغري داخل سوديك

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز واستلام فور باقل سعر مقدم

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • فالي فيو ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Brixton Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في الصف الأول بفيو مبهر وحديقة كبيرة

    Remax 360 logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ريسيل في كمبوند كارما جيتس

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بالتقسيط بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع 384 م (بالم هيلز اسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7+

    ٣٨٤ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري ماونتن فيو 220م اقل سعر +حديقة

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • لين وود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٥٩٥٬٦٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,الرحاب

    1 - 3 غرفة

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري ماونتن فيو 220م اقل سعر +حديقة

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك سنترال, بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري ماونتن فيو 220م اقل سعر +حديقة

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله فيو وايد جاردن باجمالي عقد قديم .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • لوناس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٣٢٧٬٠٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة