بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 29

28,903 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله قسط ربع سنوي 212الف و بسعر لقطه 6م كاش

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا فوري تشطيب High-End شايف بحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة الوحيدة في الماركت بافضل سعر

    Roots Development logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع متميز فى الشروق كامله التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ( 5 غرف - صف اول بحر - بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله قسط ربع سنوي 212الف و بسعر لقطه 6م كاش

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في هايد بارك أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • بالم ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٦٤٬٠٩٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بالم ايست

    1 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى المعادى فيو كورنر تشطيبات خاصه 340م

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في زيزينيا فلاورز تشطيب كامل بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا فلاورز, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع بالرحاب

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند الون في أليجريا سوديك موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • كي أوف جرينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٣٢٬٥٢٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tabarak Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كي أوف جرينز

    3 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مدينه الشروق في كومباوند الباتيو

    Engaz Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كواترو تشطيب كامل بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 4, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 280م جاهزة للسكن للبيع في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة pk1 فيلا مع بيزمنت مباشرة على الليك

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك مع اقوى مطور واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • كافانا ليك ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬٠٠٤٬٩٢٩ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 8 سنوات فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    7+

    6

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل استلام فوري فيو على حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10سنين تاون هاوس لقطة استلم فوري أقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٩٬٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ٢٢٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٥٤٢٬٥٥٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في نيو زايد people and places

    The Polygon logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٤

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة