بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 109

28,850 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بموقع مميز في ماونتن فيو 1.1

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا متشطبه فى كمبوند لاروا للبيع

    Spade consultancy logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع هايد بارك متسلمه 370م كلاسيك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 334 متر مبانى فى لافيستا سيتى للبيع

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة ريسيل لقطة جاهزه للمعاينة

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لوكيشن مميز فيو جولف

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٨٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة مميزه علي 22 فدان لاجون استلام صيف 27

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٦١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بيزمينت ألترا مودرن بحمام سباحة في اليجريا

    Square Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة فيو مميز ع الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٦٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري هايد بارك القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في امواچ صف اول علي البحر متشطبة و مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٥٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف مطلة مباشرة على البحر بإطلالة بانورامية

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٤٧٦ متر مربع

    ١٩٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بنتهاوس في موقع مميز في سيليستا

    One Estates Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٦٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا طابق واحد استلام فوري تشطيب كامل تقسيط 6 سنين

    Property Hills Star logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بكمبوند جولز فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل فيلا متشطبه للبيع فى كمبوند مكسيم

    Spade consultancy logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا جاهز للسكن سعر مغري في ايتابا خلف الربوه

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 464م بفيو مميز وسعر لقطة بالمقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لوكيشن مميز فيو جولف

    Property Hills VIP logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في كمبوند بالم هيلز خصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٠٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٣١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر فيلا منفصله متشطبه في رويال سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع