بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 113

28,850 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحمام سباحه في القطاميه ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن فى هاسيندا باى بجانب مراسى

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام - في نيو عالمين

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا266م بحمام سباحة بمقدم 2 مليون وقسط على 9 سنين

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب متشطبة في راس الحكمة بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع قوى على فيو بحيرة ولاندسكيب قريب من الخدمات

    Q Sequoie logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا بأقل سعر فى زايد قريب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م بحمام سباحة+ تقسيط على ٩ سنوات فى زايد

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 850 م ريسيل في سيتي جيت (افين ) بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٦٦٧٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مجهز بالكامل بإطلاله بحر و لاجون !

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام في زايد ربع سنوى922الف كاش17M

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب لوكس بالفرش بكمبوند فاونتن بارك

    Eastmark logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيليت برايم لوكيشن مساحة مميزة بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول من البحر استلام فوري ريسيل جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا ريسيل متشطبه بالكامل فى اميز لوكيشن

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيره مباشره 320 متر فى هاسيندا باى

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة في موقع مميز بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر سوق فيلا B3 للبيع في مدينتي استلام فوري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا 5 غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا 5 غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو جراند هايتس - فيلا مستقلة ناصية بسعر لقطة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه تشطيب فاخر ومفروشه - واصله دهشور

    New Avenue Real Estate logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري في هايد بارك بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع