بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 114

28,850 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في الشيخ زايد بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا إطلالة البحر أستلام فورى بمقدم 5% فقط!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في هايد بارك كلاسيك ديزين موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تري البحر وتقسيط في الماظة باي بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بكمباوند الدبلوماسيين في التجمع

    Masar Real Estate logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٤٥٬٧٨٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر على 9 سنين بأقل مقدم بإطلاله بحر!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٣٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مرحلة شيا أقل من سعر السوق

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٩٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر برايم لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا كورنر متشطبه - لاجون فيو بانوراما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مقدم 5% عالبحر استلام فوري ف سوديك سيزر

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬١٨٠٬٢٥٦ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع باقساط حتى 2030 في بيل فيي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦١٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! فيلا مكتملة التشطيب عمرها أكثر من 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بزمينت استلام فوري في هايد بارك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة بالكامل في راملة مع التقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2029 بموقع مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬١٨٥٬٩٠٩ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2028 في كايروجيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٢٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! فيلا على البحر في رملة بالقسط 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في هاسيندا باي علي اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جريان علي النيل مباشرة من المالك

    M.S.K Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ابتاون كايرو تشطيب الترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٧٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا بإطلالة بحرية خلابة للبيع!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٢٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٠٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا بإطلالة كاملة على البحر و بالتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت استلام فوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا لايجار بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع