بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 107

28,850 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف ثاني على الجولف بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسيراري S1 جاهزة للاستلام

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Q2 بااقل اجمالي في مدينة نور على 14 سنة

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب مع روف برايم لوكيشن

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٧٧٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين فى سعاده اقل سعر موقع مميز اخر فيلا

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط للبيع فى زايد الجديده كارميل من سودك

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٣٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٢ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع توين للبيع في فاي سوديك زايد الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١١٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستورى متشطبة فى هيلز أوف وان بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٧٦ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل من سعر السوق فى اويست جاهزه للسكن مميزه

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٨٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بجاردن للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٧٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر صف أول بحمام سباحة خاص في فنادير

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سعادة هورايزون بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 600 متر في swan lake - الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع مميز للبيع في رينا اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٤٠١٬٨٣٣ جنيه

    فيلا ايلي صعب 363 متر للبيع بأقل مقدم في كايرو جيت

    Onyx for real estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سعاده اقل سعر ريسيل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا فى مارسيليا 4 كود الوحده : SV01081

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬١١٤٬٤٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتقسيط في كمبوند Prive وصلة دهشور

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب ريسيل أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع20مليون واستلم استاند الون باجمل فيو على البول

    Engaz Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام في هايد بارك أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا الان بأفضل سعر في التجمع بكمبوند اسوار

    IRTKAZ logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٧٩٩ جنيه/متر مربع