شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 19

614 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر غرفتين نوم جاهزة للسكن للبيع فى ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز مفروشة بالكامل للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مفروشة بالكامل - فيفث سكوير

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم للبيع بالفرش الترا مودرن فى ازاد

    New Capital Home. logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة مميزة للبيع فى هايد بارك ارضى بجاردن

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • إيلاف ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كمبوند ايلاف

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بفرش فاخر-للبيع في فيليت

    Brokerage Hub logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الرحاب للبيع شقة بالفرش والاجهزة كاملة

    Waystar Investment logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و مفروشه بالكامل في ريجنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع-مفروشة فرش فندقي-جاليريا مون فالي

    Magic Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع بالرحاب شقه ٩٠ متر في قلب الخدمات

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • كيز 52

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة استلام فورى للبيع في جاليريا مون فالى

    Trends Real Estate Egypt logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر محروق -شقة 144متر متشطبة في ليك فيو- فيو بحري

    Right Direction logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل مع حديقة للبيع في 90 أفينيو

    Experts Home logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيب كامل للبيع في Regents Park

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع تشطيب فاخر بسعر مميزو موقع أميز

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك ڤيو ١ تشطيب فاخر بمطبخ وتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٣٤٬٤٧٨ جنيه

    شقه مميزه مفروشه-للبيع في مراسم

    Brokerage Hub logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه مفروشه بالكامل بالاجهزه في ليك فيو

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ريجنتس سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٨٣٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Dawlia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ساحة ريجنت

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134 م متشطبة بالمراسم | فيفث سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في فيلدج جيت

    Conquer Properties logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة حديثة في كمبوند ميفيدا بوليفارد

    Experts Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع - كايرو فستيفال سيتي

    Experts Home logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…