شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 20

614 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 م غرفتين مفروشة للبيع بالمطبخ و الأجهزة

    Smart Step logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في زيد إيست بـ 6 مليون

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بالم هيلز كليو فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة بالمطبخ و الأجهزة للبيع

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه لقطه للبيع مفروشه بالكامل بالاجهزه

    Smart Step logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • جي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Juzur Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جي ايست

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند ليك فيو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٧٩٬١٢٥ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير – مفروشة بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مفروشة فاخرة أول استخدام في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 130م استلام فورى في هايد بارك

    Brokers Hub logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة موقع متميز للبيع في ووتر واي

    Hodoud for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • فيلدج جاردن قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند فيلدج جاردن القطامية

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش بسعر مميز للبيع في ووتر واي

    Hodoud for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    El Kateb Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالفرش بأقل سعر في ريجينتس بارك

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 143م بالفرش في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 1 مباشرة على البحيرة

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • جاليريا مون فالى

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٨٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جاليريا مون فالى

    2 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٧٬٦٨٠٬٦٨١ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير تشطيب عالي الجودة

    Conquer Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٣٧٬٤٥٦ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست بدون اوفر برايس

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي | 132م

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في سوديك فيليت بسعر مميز ريسيل بالفرش

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالرحاب ٢ امام السوق الشرقى بالعفش والاجهزة

    Impact Investments logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ١ متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شقه ريسيل متشطبه بالفرش بسعر مميز-امورا

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في كمبوند مون فالي استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة خاصة للبيع في هايد بارك

    متصدر

    Grey Parrot Realty logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • بلانكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٥٦٬٠٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manaj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بلانكس

    2 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…