شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في التجمع السادس

7 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر إطلالة بانورامية نصف تشطيب باتيو ريفا

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقية 78متر متشطبة بمقدم10% اقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٦٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع متشطبه ومفروشه بالكامل فى هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع متشطبه ومفروشه بالكامل فى هايد بارك

    Century for Project Management logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر غرفتين | فيو لاند سكيب | تقسيط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٤٩٬٧٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الطابق الأرضي ١٣٩ مترًا + حديقة ٧٧ مترًا باتيو

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 130م استلام فورى في هايد بارك

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    2 غرفة

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    2 غرفة

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة