شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 94

16,472 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين نوم استلام فورى بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في بلوتري التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مساحة 200 متر مربع بسعر أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في بلوتري التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيليدج جاردنز القطامية | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم ٥٪ وتقسيط على ٨ سنوات في بلوتري التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مفيدا استلام فوري تشطيب كامل مع التكييفات

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع جاهزة لاستلام في سوديك فيليت+aCs

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 215متر ريسيل في ليك ڤيو متشطبه فوري بالتكييفات

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط لمدة ٨ سنوات بجوار النادي الأهلي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في بلوتري التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بلوتري شقة للبيع في التجمع من سكاي ابوظبي

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠١٢٬٩٠٢ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع في تاج سيتي أوريغامي جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم ٥٪ تقسيط على ٨ سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Experts Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 م استلام فوري متشطبة و مفروشة lake view

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو آي سيتي بسعر مميز

    متصدر

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٨٢٬٩٦٧ جنيه

    شقة 144م متشطبة بأقساط بكمبوند سيتى جيت للبيع

    East wing logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٨٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة 225م متشطبة بأقساط بكمبوند سيتى جيت للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع