شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 93

16,472 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كورنراستلام فوري ف بالم هيلز التجمع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام علي 7 سنوات اقساط في ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مفروشة بالكامل في ليك فيو جاهزه للسكن

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بينتهاوس 300م + 80م روف للبيع | إيستاون Sodic

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة مفروشة بالكامل في ليك فيو ريزيدنس جاهزه

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة فاخرة سمارت في ليك فيو ريزيدنس فيو ليك

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | سوديك إيستاون | القاهرة الجديد

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في جولدن سكوير في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقه فلات والوحيده بتراس بحري 4 غرف كورنر

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م عاللاجون مباشرة ريسيل بأقساط - ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن في ديستركت 5 علي 7 سنوات بفيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بالم هيلز القاهرة الجديدة | جاهزة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 289م متشطبة بالكامل بموقع مميز في ميفيدا

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند إيستاون – سوديك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 160 متر في ماونتن فيو برايم لوكيشن

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى | بأقل سعر | إطلاله على البول

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن في ديستركت 5 بمقدم 10% بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا البوليفارد 2 نوم علي فيو بول

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بجوار هايد بارك بالتجمع وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن في ديستركت 5 علي 7 سنوات اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في زيد اسيت 3 غرف لوكيشن ممتاز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه دوبلكس جاهزة للاستلام الفوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في Lake View Residence 1

    SKEEP logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة بالتقسيط جاهزة للاستلام - ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سكاي كوندوز

    Treasure Real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع