شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 562

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر وبدون مقدم فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه متشطبه بجوار هايد بارك بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة2نوم مع MNHDبدون مقدم بالتجمع بتسهيلات على12سنة

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه استلام فوري في تريو جاردن

    Premises logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع بكمبوند ديستريكت 5

    Massar logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع كاملة التشطيب بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك بمقدم 10% كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Brokerage Hub logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف بإطلالة على اللاجونفوري بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع متشطبة في قلب التجمع الخامس

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة التشطيب في قلب التجمع

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ريسيل اقل من ماركت في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجوار هايد بارك التجمع -بمقدم 655K

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة لقطة للبيع كاملة التشطيب بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة في سوديك ايستاون211م 3 غرف اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام قريب جدا باكبر مساحه واقل سعر

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة في فيليت سوديك 188م اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بجاردن 199م فيليت سوديك موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه جدا في احسن مرحله

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد و استلم شقتك بتشطيب سوبر لوكس بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة تكملة أقساط سوديك فيليت فيو بحيرة

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع