شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 421

16,058 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة بمساحة 250 متر - تشطيب كامل - موقع مميز جدا

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للاستلام بحري صريح بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين سعر لقطة بالتجمع +تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا بحري صريح استلام فوري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    3غرف+ في تاج سيتي مرحلو اورجامي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 140 متر - بموقع مميز - مرحلة شاليا

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيبات كاملة للبيع في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل مع تكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٣٬١٨٤ جنيه

    شقة 165 متر ٣ غرف نوم للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنخيل فيو نادي وادي دجله ارضي بجاردن

    El Hefny Group logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في AUC Square شقة بجاردن

    متصدر

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157متر جاهزة للسكن و مطل على الحدائق| تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل جاهزة للتسليم على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز جدا - جاهز للسكن بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٩١٬٣٠٠ جنيه

    شقة 191 متر فوري في تاج سيتي مرحلة تاج جاردنز

4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالتكيفات - إطلالة مفتوحة على مساحات خضراء

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع