شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 230

16,199 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده 50%خصم للكاش شقة بجاردن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في فايف سكوير المراسم – روف كبير

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VGK - بالم هيلز أقل من سعر السوق

    Blu Real Estate Marketing logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا أرك الشيخ زايد شقق جاهزة وأنظمة سداد مريحة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز يطل على اللاجون استلام ٢٠٢٧

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع استلام فوري و تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50%خصم للكاش شقة بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو جاهزه للاستلام بأقل مقدم من سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في التجمع

    The Polygon logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهه بحري صريح " Patio Sola Lavista بمقدم 550ألف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده خصم 50% على الكاش شقة بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط استلام 2027 في ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط في ليك فيو 2 تطل على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة دايركت علي main park Eastown للبيع

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة185م في Zed East فيو مميز القاهرة الجديدة

    Property  Hills. logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة على الحديقة | تشطيب كامل

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في ذا أرك زايد استلام قريب وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة قريب في ذا أرك بتقسيط 8 سنين فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع استلام فوري و تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ف التجمع علي استلام فوري تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي +جاردن للبيع في تاج سيتي جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٧٬٤٠٩ جنيه

    شقة مريحة و صغيرة ارضي بجاردن

    The Polygon logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م فيو مميز استلام فوري في الباتيو اورو

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ب 6.650 في اي ستي - ام في بارك

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع