شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 133

16,283 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة تشطيب سوبر لوكس في ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند VGK

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ميفيدا كريسنت موقع وفيو مميزين

    KAMF logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٥٧٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم هيلز بجانب آى سيتى وباتيو أورو

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ليك فيو ريزدنس 2

    شركة البحيري جروب logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد (مساحة 239 متر)

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضي مميزة في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد (مساحة 239 متر)

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٩٢٬٤٣٥ جنيه

    شقه بدون مقدم بمجتمع متكامل بكومباوند تاج سيتي

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٥٦٣ جنيه

    سعر مميز جدا في كمبوند كافالي - بيت الوطن

    Feeds logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة الجديدة كمبوند LIVYN

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول كمبوند taj city

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بتشطيب مودرن في إيستاون سوديك (Eastown)

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬١٥٨٬١١٢ جنيه

    أمتلك شقه فيو لاند سكيب أكبر مساحه بأقل سعر

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند VGK

    شركة البحيري جروب logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد (مساحة 239 متر)

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٠ متر استلام فوري في التجمع Stone Resedince

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف في ميفيدا

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في على ليك فيو رزيدينس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 3 غرف نوم استلام فوري سعر مميز

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردنيا هايتس

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع