بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 7

185 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كلاسيك في هايد بارك استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة كورنر للبيع هايد بارك موقع مميز

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هايد بارك بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤ غرف نوم ٤١٤متر تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة – موقع مميز – هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع فيلا راقيه جدا بالتقسيط فيو مفتو

    Property Hills  One logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مميزة في Hyde Park مفروشة بالكامل

    Crafters Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة بانورامية على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤ غرف نوم ٣١٩م استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في هايد بارك استلام فوري فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-للبيع مودرن ستاندالون500م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اكبر بارك 140فدان استلام فوري ف هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | نصف تشطيب | هايد بارك

    Good Vibe Homes logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فوري فيو حديقة اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ١٤٧٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بموقع متميز جدا في هايد بارك

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بسعر مش هيتكرر هايد بارك تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | موقع مميز | هايد بارك

    Good Vibe Homes logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م كاملة التشطيب في بالم هيلز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 217م مميزة في Hyde Park Central | تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز في هايد بارك التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك في هايد بارك التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع