تاون هاوس للبيع في هايد بارك

468 عقارات أخرى
  • 23

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع استراتيجي في كمبوند راقي

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل من سعر السوق لسرعة البيع

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 360م للبيع هايد بارك لوكيشن مميز

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل بسعر أقل من الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس متشطب بالكامل في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هايد بارك في افضل لوكيشن

    Sweet Home Realestate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في موقع متميز في قلب المدينة علي ال90

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٩٤٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطب الترا سوبر لوكس

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق تاون هاوس استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٥٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح تاون هاوس بهايد بارك بمقدم 5% واقساط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢١٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس كورنر ريسيل في موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل موقع مميز استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى دبل فيو فى هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٧٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونت, متشطب, استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٧٢٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في هايد بارك – استلام فوري

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا كورنر للبيع في كمبوند هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في هايد بارك تاون هاوس متشطب استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب بحري في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس 208 متر بموقع مميز في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت متشطب بالتكييفات للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع