بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في هايد بارك

68 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 4,9M=( افخم فيلا 5 غرف+ 3 ادوار+استلام فوري )

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقلة بمساحة 510م بفيو لاندسكيب

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سعر مميز في هايد بارك – التجمع الخامس

    Waystar Investment logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة | توين هاوس |موقع مميز جدا علي الاندسكيب

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا استلام خلال سنة 497 م فيو لاند سكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣١٢ متر مربع

    ٢١٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 520م استلام فوري للبيع ريسيل, هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حمام سباحه خاص في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل باقل سعر متشطبة بالفرش هايدبارك

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر حصري فيلا مستقلة بفيو مباشر علي الاندسكيب

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا مستقلة 557م | لاندسكيب فيو | باقل سعر

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٧ متر مربع

    ٦٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالمطبخ والتكييفات للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأرخص سعر ريسيل في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه فاخره للبيع بكمبوند هايد بارك

    I-Zone logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدا للبيع في هايد بارك موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى هايد بارك بحمام سباحه خاص

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف كمبوند هايد بارك كلستر2 باقل سعر

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك بتشطيب فاخر للبيع في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر مميز - فيلا 550م في اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في هايد بارك استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قصر فاخرة استلام فوري في هايد بارك نيو كايرو

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بارك فيو في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك تشطيب استلام فوري كامل ٦ غرف ٣٧٠ م

    Makanak Investments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كلاسيك فيلا مستقله في هايد بارك متشطبه جاهزة للسكن

    Gaby's Homes logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع