بيوت و فلل 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في هايد بارك

22 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا مفروشه علي الجرين بوكيت ف هايد بارك لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب الترا سوبر لوكس فيلا مستقلة - بسعر حصري

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كلاسيك باقل سعر استلام فوري هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك - القاهرة الجديدة

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بهايد بارك مفروشه بالكامل مودرن

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات بحري استلام فوري علي حديقه

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع ومتشطبه سوبر لوكس في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا مفروشه علي الجرين بوكيت ف هايد بارك لقطه

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت احلامك ينتظرك في هايد بارك! - Cluster (1)

    The Homies logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب مودرن بالفرش للبيع بهايد بارك

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بموقع متميز يطل على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيبفيل مودرن بالفرش للبيع بهايد بارك

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا ريسيل بموقع مميز في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مميزة في Hyde Park مفروشة بالكامل

    Crafters Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بموقع متميز جدا في هايد بارك

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع