بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 3

185 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في هايد بارك في موقع متميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كلاسيك موقع مميز جدا هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع ستاند الون برايم لوكيشن سعر مميز

    متصدر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر على 8 سنوات - بوابة المدينة - 5٪ م

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات بحري استلام فوري علي حديقه

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري Full Park View باقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون متشطبة مع المطبخ و التكييفات

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٤٨٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك هايد بارك فيو مفتوح - اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع رائع على ناصية شارع - خطوات من حديقة الرئيسية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك – موقع مميز جدا

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة ريسيل لقطة جاهزه للمعاينة

    Property Hills  One logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك ديزين في هايد بارك موقع مميز متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٨ متر مربع

    ٨٨٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سيتي جيت - 8 سنين أقساط 5٪ مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كلاسيك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن تاون هاوس كورنر هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع تاون هاوس كورنر كلاسيك

    متصدر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع ومتشطبه سوبر لوكس في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك للبيع في هايد بارك 4 غرف نوم

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كلاسيك في موقع متميز للغاية هايد بارك

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع من بأقل سعر من هايد بارك

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في هايد بارك – فرصة ممتازة

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع