شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 955

28,944 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز جدا بحري ڤيو مفتوح جاهزه للاستلام

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى باقل من سعر الماركيت-فى هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مفروشة للبيع -ابراج المرشدي-زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع كمبوند اكاسيا امام الرحاب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م ,3 غرف في R3 بالعاصمه الاداريه

    Strive Reality logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف بأرخص سعر و لوكيشن مميز علي الاجون

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة التسعين الشمالي وبتروسبورت

    اشتري بيتك logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالفرش و الاجهزة اقساط ديستريكت 5

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م تشطيب ألترا شامل الصيانة و الجراج والنادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن للبيع في سراي - مرحلة إيلان

    Grey Parrot Realty logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات أقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن استلام فورى-207م-بفيو لاند سكيب

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة3غرف ف تاج سيتي افضل تقسيمه بالتقسيط

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-207م-استلام فورى دابل فيو باقل من سعر الماركيت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز مدينة نصر مصطفى النحاس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في هايد بارك|استلام فوري بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى السابع بمدينة نصر نوع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - سوديك فيليت - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز ب عباس العقاد الرئيسي مدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالقرب من عباس العقاد مدينة ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من كافه الخدمات تقسيط10 سنوات

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع