شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 951

28,944 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجانب ميفيدا بالتقسيط ع 10 سنين

    Catchers investment logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣غرف فيو لاند سكيب وليك فيو استلام فوري ١٧٥م متشطب

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده بجوار الميريلاند

    Shield - DR3 logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ١٥٥م+ ١٦٠م حديقة استلام فوري

    Byout Misr Property Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ارضي ف تاج سيتي + خصم كبير ع الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٦٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري في هايد بارك|مطلوب 8,8 كاش

    Merak Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم 35% في ارقي كمبوندات التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم(400k)=شقة(146م+جاردن)متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي شارع التسعين مباشره بخصم 35%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة للبيع بسعر مميز في إل باتيو أورو

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو اورو ١٦٤م متشطبة موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه خاصه ف ذا ايكون قسط ع10سنين

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة بجاردن بمقدم10%في التجمع الخامس بجوار AUC

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 106م فيومفتوح B10 اقل مقدم

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في قلب التجمع بأقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه -190م- استلام فورى فى سوديك بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي التسعين مباشره شقة بجاردن للبيع بخصم 35%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل للبيع في أميز لوكيشن بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل ٣غرف فى هايد بارك التجمع الخامس

    Shield - DR3 logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاب تاون ١٩٥م استلام فوري بحري اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فورى متشطبة بالتكيفات بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا بوليفارد ٢٣٩م موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٢٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣غرف فيو لاند سكيب وليك فيو استلام فوري ١٧٥م

    Byout Misr Property Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الماظه بجوار مستشفي فلسطين

    Shield - DR3 logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز وحدتك فى الاجون واقساط حتى 10 سنوات

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع