شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 957

28,944 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٣٬٦٥١٬٢٥٠ جنيه

    ِقة ريسيل 3غرف متشطبة بالتكييفات - كايرو فيستيفال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بفيو لاندسكيب استلام فوري-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه220م استلام فوري للبيع ريسيل-لافيستا باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري للبيع بأقساط من ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل بأقساط - سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف متصالح طوب احمر للبيع – الأندلس 1

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 120م على الجبل فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف فقط شقه متشطبه للبيع بأقساط 12سنه-نول

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك من هيئة المجتمعات العمرانية بمقدم 5%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة ريسيل متشطبة برايم لوكيشن-هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب استلام فوري للبيع ريسيل - فيلدج جيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالتكييفات+المطبخ استلام فوري للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف متشطبة بفيو ع اللاجون للبيع بأقساط 10سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 140م استلام فوري في ماونتن فيو 1.1

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3غرف استلام فوري للبيع ريسيل, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاصحاب الذوق العالي 195م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م بالتجمع الاول استلام فوري الدور اول

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام (متشطبة ) ماونتن فيو 1.1 التجمع

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بحري بالجراج + النادي للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري باقل مقدم في الماركت مرحلة اللاجوون

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكييفات والمطبخ استلام فوري/ريسيل - جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 200م متشطبة بالكامل استلام فوري, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ممكن شقة 182م متشطبه بفيوع البرج الايقوني

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع