شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 956

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    157م دوررابع المنطقة الخامسة جواركمبوندالمعادى فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم فيلا وتشطيب مودرن وبسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متاحه الان 119م ف مدينه نور اول سمارت سيتيTMG

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بالتقسيط في كمبوند في الشروق

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي175م تشطيب فندقيB2بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م واجهة بحرى دقيقة لتراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    شارع الواحة, المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B12 – فيو جاردن - 140 - متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م فيو لاند سكيب في MV1.1 استلام فوري

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تشطيب ألترا سوبر لوكس شامل وحدات المطبخ

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل فيو لاند سكيب , بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م تشطيب كامل استلام فوري فيو عاللاند سكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادي المجمع الايطالي 170م لوكس

    العامر للتسويق العقاري logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م شارع احمد حشمت الزمالك

    Property insider logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م تشطيب كامل بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه ارضي بجاردن بأقل اجمالي B14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م – في كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة – فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر فيلاا 240م متشطبه بفيومميز بمقدم 10%قسط

    Bright logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري- بكمبوند mountain view 1.1 بالتجمع

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لاقتناء شقة واسعة بطراز بلجيكي راقٍ

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع غرناطه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على وحدة نادرة بمعنى الكلمه 160م ع بول

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٩٨٥٬٤٥٣ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل مقدم5%فقط قسط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الهضبة الوسطى سوبر لوكس 170م

    Remax Style logo image

    شارع صلاح الدين الايوبي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    123م+46م ارضي بجاردن للبيع بمدينة نور حجز قديم

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة206م تشطيب كامل بمقدم5% واطول فترة سداد لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استلام فوري بحري برايم فيو ارضي +جاردن 140م

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع