شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 959

28,944 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | Fifth Square – إطلالة مميزة على لاجون

    Beltone logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بكمبوند جايد

    Gold Routes logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ذا سكوير التجمع الخامس بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 145م بالاندلس العائلي استلام فوري بالعد

    Next Level Properties logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة جاهزة للسكن في دار مصر الأندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210م داخل فيلا بالينفسج 2 سوبر لوكس

    Experience Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الأندلس 1 | التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت للبيع في كريك تاون متشطبة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير كومبود اقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي فاخر مع حديقة كبيرة للبيع في ذا سكوير التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في النرجس الجديدة بأقل سعر في المنطقة

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة 124م متشطبة بالمطبخ بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,200,000 ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م ألترا سوبر لوكس في كمبوند سوديك إيستاون

    Al Fanar Development and project management logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن ٣ غرف في تيجان ٢ زهراء المعادي

    Good Deals logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 متر بمدينتي فيو جاردن تشطيب الترا

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة vip استلام فوري في ماونتن فيو1.1 التجمع

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير – القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بلوك 19 تاج سيتي بمقدم 6.3مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٤١٤٬٣٢٤ جنيه

    تاون هاوس كورنر 243م للبيع في ديستريكت 5 بسعر لقطه

    Elshams Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    156م شقة للبيع باللوتس الشمالية ألترا سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٦٢٬٩١١ جنيه

    بأقل من سعر السوق تاون هاوس كورنر للبيع ديستريكت 5

    Elshams Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٠١٩ جنيه/متر مربع