شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 952

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ريسيل بنص السعر في سوديك فيو فيلات .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 متر النرجس الجديدة – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع + حديقه خاصه بسعر مميز وقسط علي 10 سنين

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة نصف تشطيب باقل سعر في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن خاصه للبيع ف التجمع vip view

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك واستثمر شقه شارع حسنين هيكل عماره حديثه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف موقع مميز في جرين سكوير جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل-استلام فوري فيو لاجون-بسوديك فليت

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة ريسيل بتسهيلات في هايد بارك فيو جاردن

    El Hady Real Estate Investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبحري 3غرف فيو كامل علي لاندسكيب للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع خطيره 158م في تاج سلطان

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 240متر في النرجس 3 فيلات

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات شقه في القرنفل فيلات تاني صف من التسعين

    El Hady Real Estate Investment logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى سعر مميز فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع في النرجس الجديدة – استلام 18 شهر

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حى البنفسج بالقاهرة الجديدة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 196م باللوتس الجنوبية استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام 2026 للبيع ريسيل بأقساط-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 160م متشطبة بالكامل في لايت سيتي -التجمع

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن باقل سعر -3غرف- في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للسكن على فيو مميز لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٣٤٠ جنيه

    شقة للبيع سعر مميز جدا استلام قريب فى الير

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ع طريق السويس ف تاج سيتي-مقدم 770K

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر دوبليكس l لافينير مستقبل سيتي استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج 6 موقع استراتيجي بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع