شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 960

28,944 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 215م بتشطيب فاخر جاهزه للسكن في ليك فيو

    Merak Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - سوديك فيليت - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالتكيفات+استلام فوري- 5غرف ماستر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع أرضي بحديقة في ذا سكوير التجمع 5

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة-3غرف ماستر بفيو بارك استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة متشطبة بالكامل + تكيفات+ مطبخ امريكي

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ماتفوتهاش شقة متشطبة+تكيفات+3غرف استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس فى الحى السابع مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الامام ابو حنيفه, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 160متر-استلام فوري-فيليت سكاي كوندوز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند ذا سكوير التجمع 5

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للفتره محدوده شقه 3غرف بحديقه في اي سيتي

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مع حديقة للبيع في مجمع ذا سكوير التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بقلب التجمع بسعر مميز / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر شقة أرضي بحديقة في ذا سكوير القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بخصم 40% للكاش في العاصمة الادارية

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع250م-سوبر لوكس,خطوات من مدرسة سانت فاتيما

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد صقر خفاجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م, موقع متميز, تشطيب سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع المساواه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه استلام فوري ومتشطبه باقل سعر فالماركت

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بدار مصر القرنفل قرب بوابه 6

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبه ريسيل فيو مفتوح / جايد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع