عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 17

743 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة (نيو رودس) | جاهز ل

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٤٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر بمقدم5% و قسط على 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن دبل فيو تشطيب كامل واقساط تصل 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف دبل فيو بحري باقل مقدم و اطول سداد تطشيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلقطة شالية فيو لاجون تشطيب كامل بحري علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر تشطيب كامل بمقدم 5% علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة علي السكن تشطيب كامل بسعر لقطة علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 113م ريسيل فيو البحر جريك ايلاند توتال 10

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا راس الحكمة/يري البحر والبول/مفروش التكيفات

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه ٤ غرف للبيع خطوات من البحر فوري

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين و 2 حمام مفروشه بالكامل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش فيو بحر قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فوري متشطب بالفرش فيو بحر بنص سعره

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا مفروشة استلام فوري للبيع في جايا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…