عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 20

801 عقارات أخرى
  • 30

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شاليه متشطب و مفروش باقل سعر من صبور

    Property Hills... logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 3 غرف نوم تشطيب كامل بإطلالة اللاجون

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل في رأس الحكمة

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في ماونتن فيو – فيو بحر وحمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه في نيو رودس بالعفش فيو لاند اسكيب92م

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه برووف يرى البحر بسعر مميز -ماونتن فيو

    Wdeals for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين في ماونتن فيو الساخل باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه حديقة يرى البحر, ماونتن فيو رأس الحكمة

    Wdeals for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pent house under market price

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف بجاردن متشطب فوري بالفرش ف راس الحكمه

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم كامل التشطيب مع الأجهزة المنزلية

    Crafters Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا توينهاوس مفروش فرش راقي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروشه بالكامل بافضل سعر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين مفروش سيرفيس على البحر في Gaya North Coast ا

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين جاهز على البحر في جايا بمقدم 650 الف

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا متشطبه علي البحر استلام فوري

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…