عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 13

800 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٥٬١٦٧٬٧٦٠ جنيه

    ازها الساحل الشمالي شاليه ارضي متشطب بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٥٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فيو على البحر للبيع بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على البحر بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٨٧ متر مربع

    ١٥٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفه للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر بالكامل متشطبه بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٦٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • سي شيل بلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشيل,سي شيل بلايا
  • 19

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على البحر بقسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩١٢٬٤٠٠ جنيه

    سيشور شاليه دور أول للبيع موقع مميز

    Triple S Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٥٨٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحسن سعر توين فيلا 4غرف ديبلو ماونتن فيو فرش فاخر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجنينه كبيره بحري صريح سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠١٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    3 - 6 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى بحديقه خاصه يطل على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالفرش على أعلى تبة ف الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شاليه استلام فوري ومفروش على بول

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجنينه كبيره سي فيو مفروش وجاهز

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن وفيو حمام سباحة استلام 2026

    Corporate Deals logo image

    ذا كريبس جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٢٧٧٬٠١٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,هاسيندا ويست

    استوديو, 2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين متشطب ومفروش | بجريك | خطوات للبحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم بأقل سعر – تشطيب كامل مع تكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١١٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مونتن فيو راس الحكمة الساحل الشمالي

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه توين هاوس مفروش جاهز علي المفتاح

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه مرحله سكالا

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    3 - 5 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ف ماونتن فيو راس الحكمه مفروش مكيف

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة -ديبلو

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو لاجون بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف باقل سعر في الساحل فيو على البحر للبيع

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع صف اول متشطب بقسط على 7 سنين .

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    1 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…