عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 19

800 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين و 2 حمام مفروشه بالكامل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش فيو بحر قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فوري متشطب بالفرش فيو بحر بنص سعره

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا مفروشة استلام فوري للبيع في جايا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو خيالي فـ راس الحكمة بجوار هايسندا

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل فيو على البحرللبيع

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٥٬٣٤٦٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس اجون فيو للبيع استلام فوري بقسط 10 سنين.

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو على لاجون بقسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٦٬٠٥٦ جنيه

    شاليه للبيع في هاسيندا ويست تشطيب كامل

    Brokers Hub logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة ريسيل 30 م ( jefaira ) الساحل الشمالى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ماونتن فيو راس الحكمه باقل سعر ارضي بجارد

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ماونتن فيو راس الحكمه باقل سعر موجود

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في ماونتن فيو الساحل باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 700 الف اطلالة بحرية متشطب علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل لاجون\بحر فيو تشطيب كامل بحري علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ديركت لاجون بمقدم و اقساط تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بدون مقدم دبل فيو بجر ولاجون تشطيب علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا ستاندالون فيلا مفروشة بوول في

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…