بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 10

11,482 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك مطله على البحر متشطبه بالكامل بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر - استلام فوري - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام فورى تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في اميز لوكيشن في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فييلا ب اقل سعر في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤١٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بجوار مدينتي بخصم 50%

    Closer logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع فيلا بالتقسيط استلم فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بخصم فيلا باطلاله علي البحر 4 غرفه متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة عالمعاينة بأقل سعر فى لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع ٥٪؜ و امتلك فيلا مستقلة في لافيستا مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    7+

    ٤١١ متر مربع

    ١١٩٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة للبيع – Fully Finished – في سراي

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 252م 3 ادوار على وصله دهشور مباشر

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لافيستا بمقدم 5% على الدائري الأوسطي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    7

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا برايم لوكيشن أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز فيلا 300 م بمقدم 4.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • هازل فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,سوديك ايست

    4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا 401متر استلام قريب فى Belle Vie نيو زايد

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ١١٧٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحيرة بموقع متميز - كايرو فيستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦١٨ متر مربع

    ١٠٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في ماونتن فيو 4 استلام فوري

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا220متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سيتي فيو موقع مميز

    Guides Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٨١ متر مربع

    ٥٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • يود

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 13
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك سنترال, بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بحري كاملة التشطيب بعرض مميز

    Roots Development logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في التجمع في كمبوند هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك فيلا سكنيه مدينتى 4 غرف ع اكبر جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • كنز نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة