بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 13

11,398 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز قطامية PK1

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا بمسبح خاص علي البحيره في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 495 متر تشطيب كامل بسعر مميز جدا

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٠٠٧٬٤٢٩ جنيه

    فيلا 245م استلام فوري فيوVIP وواخده prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل في قلب النيل بفيو 360°

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • مون هيلز 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sakan Group For Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة 450م للبيع (أرضي واول وروف )

    متصدر

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا 419 متر فيو خلاب علي اللاجون سول

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٨٧ متر برايم ليوكيشن للبيع في كارميل

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في أليجريا كامل التشطيب

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 485 متر استلام فوري موقع متميز اقل سعر

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • لاميزون

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧٥٬٣٢٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Maison Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لاميزون

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كلاسيك باقل سعر استلام فوري هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري في فيفث سكوير

    Selection Code logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا Signature كورنر في Stei8ht | قمة الفخام

    KRE investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فى التجمع الخامس جولدن سكوير

    Selection Code logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – جولف إكستنشن، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • ايلا جيفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا,ايلا جيفيرا

    4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٦٥٩٬٨٧٩ جنيه

    استلم فيلتك في 2028 مع بالم هيلز بقسط علي 12 سنه

    متصدر

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٩٨٧٬٦٥٩ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم 10% في نيوم أكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٩٨٧٬٦٥٤ جنيه

    توين هاوس في راس الحكمه بخصم 50%

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع – جولف إكستنشن، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٢ مليون = فيلا ٣ آدوار اول صـف علي نهر النيل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • سيسيلي ١

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٦٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ma`alem
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,سيسيلي نيو زايد

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف نوم متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٬٩٠٢٬٠٧٧ جنيه

    باقل سعر فيلا استلام فوري فيو خيالي مفتوح بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري فيو مفتوح سعر مميز

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٦٥٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميديم استلام فوري موقع مميز بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا اول صف جولف بسعر لقطة - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٤٬١٢٦٬٩٧٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    4 غرفة