بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 14

11,398 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360م للبيع في فيليت بسعر و فيو مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم اس فيلا للبيع في سراي 239 متر ريسيل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٢٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مع بدروم متشطبه و تكيفات للبيع فيفيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في Phase Sapphire سيتي جيت التجمع

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن - وان ستوري فيلا 4 غرف بحمام سباحة خاص

    Apart Real estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • تي بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,تي بيرل

    4 غرفة

  • 18

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنة - فيلا فاخرة صف اول على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية للبيع في ديار المخابرات موقع متميز

    Arabia For Real estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا225م للبيع متشطبه في بيت البحر على البحر مباشر

    Z Investments For Real Estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 190م متشطب على البحر مباشرة في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فيو جاردن في كمبوند ذا كريست 220م

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مكتملة التشطيب وجاهزة للسكن

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٩٨٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة احسن موقع 4 غرف نوم احسن فيو

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جاهزة للسكن فيو بحر علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 4نوم فيو وايد جاردن خالصه استلام فوري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس استلام فوري 311 متر فى كمبوند

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٩٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • كنز نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي على البحر 4غرف مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ون ستوري للبيع في مكادي هايتس تطل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٠١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة سكن اول للبيع في اليجريا سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • غراند فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬٩٩٥٬٨٦٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ماونتن فيو جراند فاليز

    4 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا TwinHouse بالمنصورة الجديدة في كمبوند زاهيه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 19 مليون اقساط ٢٠٣١ فيلا موقع مميز سعر ممتاز

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + حمام سباحه خاص بالتشطيب تقسيط التجمع AMARA

    Abrag Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشن مميز في اركان بدر الدين تقسيط 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 228 م - استلام فوري - Views 2

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • كريستال اديشن قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,قطامية كوست

    4 غرفة