شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 218

7,079 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب كامل فى العاصمة الادارية بمقدم794k

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه البنفسج فيلات موقع مميز ترى محور السادات

    sms for RealEstate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البنفسج 6 فيلات بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة متشطبه 180م + خصم 30% من روك وايت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري في Fifth Square متشطبه بالتكيفات

    Roots Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وترواي – 174 م² – تشطيب كامل –

    Next Door Consultancy logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م شارع السعادة الحي الايطالي المعادي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر وموقع مميز شقة للبيع في المعراج العلوي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بالتقسيط علي 15سنة او بخصم 40% للكاش

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حي العربية التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    العربية جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مبنيه وجاهزة للمعاينة بأقل سعر بجوار ايستLMD

    Roots Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فىJADE PARKبالعاصمة بمقدم1,25%

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ريجينس بارك بسعر مميز

    Next Door Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع امام سوديك ايست متشطبه-مقدم 872k

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بتشطيب مميز في سراي باقل سعر

    Next Door Consultancy logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 108متر كمبوند اشجار دارنا تشطيب كامل

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهز للسكن ب0% بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بأقل قسط شهرى 37الف بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي فيو مميز لاند سكيب 175متر

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40%امتلك شقة متشطبة بالكامل ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر وبدون مقدم فيRED بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لقطة في بالم هيلز التجمع (جولدن سكوير) - مرح

    One Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 85 م جاهز للسكن بأقل سعر فىNew Garden City

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند البارون سيتي 180م

    Go Homes logo image

    بوابة المعادى, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع